KDO JSME

CO DĚLÁME

JAK TO DĚLÁME

PRŮVODCE

BLOG

KONTAKTY

HLAVNÍ STRANA

KDO JSME

CO DĚLÁME

JAK TO DĚLÁME

PRŮVODCE

BLOG

KONTAKTY

Když očekáváte od markeťáků výsledky.

Chápeme, že každá společnost je unikátní, stejně jako každý jednotlivec, a proto každý druh podnikání vyžaduje své vlastní přístupy a péči. Naše služby pomáhají našim klientům naslouchat své cílové skupině, být tam, kde jsou jejich zákazníci, a využít potenciálu, který nabízí nejen on-line svět, proto naší doménou je sprava sociálních sití a tvorba web stránek.

Snažíme se, aby vaše značka byla vnímána nejen jako produkt, ale také přes emoce. Chceme, aby se lidé s vaší značkou sžili a aby se vaše jméno stalo synonymem pro osobní záležitost, což vede k loajálním zákazníkům a zvýšení prodejů. Tento proces vyžaduje dlouhodobé plánování, strategii, kreativitu a pravidelnou tvorbu kvalitního obsahu.

Jsme přesvědčeni, že každá investice do marketingu by měla být úspěšná a vydělat Vám více peněz, než byla vynaložena. S naší pomocí budete moci získat návratnost investice, která překročí vaše očekávání a přinese Vám větší zisk.

KONTAKTUJTE NÁS

Webové stránky

Webové stránky jsou klíčovým prvkem vašeho online marketingu a prezentace vaší firmy na internetu. Jsou výkonným nástrojem pro vzbuzení zájmu o vaše produkty a služby a také pro zvyšování prodeje. Proto je nezbytné mít web, který je dokonale promyšlený a vymazlený v každém detailu.

Orientační cena: od 20 000 Kč

Reklamní kampaně

Digitální reklama je dnes nezbytností pro úspěšnou propagaci vaší značky. Jedná se o nástroj, který dokáže pracovat neustále a bez výpadku, přičemž vám může přinášet nové zákazníky i v noci. Kampaň je ale nutné vytvořit s cílem oslovit přesně vaši cílovou skupinu, aby měla reklama co největší účinnost a přinesla vám co nejvíce potenciálních zákazníků. Je důležité vědět, na kterých platformách se vaše cílová skupina pohybuje.

Cena individuláně, od 1 000 Kč měsíčně

Fotopráce

Poskytnutí možnosti prezentovat vaši firmu nebo výrobky prostřednictvím autentických fotografií, které dokonale odrážejí realitu a umožňují vašim zákazníkům lépe si představit, jak vaše výrobky vypadají a jaká atmosféra panuje ve vaší společnosti, je nepostradatelné. Focení je proto vždy nedílnou součástí (a je zahrnuto v ceně) tvorby webových stránek. Cílem je zajistit, že váš web bude 100% autentický díky profesionálním fotografiím.

Součástí tvorby webu nebo samostatně

Správa sociálních sítí

Sociální sítě jsou digitálním prostorem, kde to stále žije a pulzuje. Nicméně nejde jen o to založit si profil a být tam „pro forma“. Úspěch na sociálních sítích spočívá v tom, jak dokážete oslovit svou cílovou skupinu a nabídnout jí přínosné informace nebo zajímavé obsahy.

Orientační cena: od 10 000 Kč/měsíčně

Tiskoviny

I přesto, že svět přechází stále více do digitální podoby, tiskoviny zůstávají důležitým nástrojem pro podnikání. Nabízejí totiž prostor pro osobní přístup a vytváření vztahů se zákazníky. Držení letáku nebo brožury v ruce se stává pro zákazníky osobní záležitostí, která může být klíčová pro posílení vašeho vztahu s nimi.

Individuálně